Ankara Uydu & Elektrik Servisi 0531 506 10 57

Uyducu keçiören batıkent yenimahalle
Yetkili Kişi : Uydu ustası Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
ANKARA ELEKTRONİK UYDU ve GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
Tel: 0531 506 10 57
uydu tamir servisi keçiören ankara
Şentepede uydu servisi, uyducu yenimahalle ankara, uydu servisi batıkent ankara, uydu servisi keçiören, güvenlik kamera fiyatları ankara, apartman diafon arıza servisi ankara,Uydu, çanak anten ve elektronik ev aletleri alanında uzmanlaşmış firmamız, her türlü çanak anten, uydu, televizyon ve diğer elektronik eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz teknik desteği 7 / 24 sağlamaktadır. Her türlü arıza ve teknik sorunlarınıza yerinde müdahale ederek kısa sürede gideriyoruz.

Başlıca uydu alıcı, çanak anten markaları

Beko, Arçelik, Vestel, Grundig, Kawai, Hiremco, CVS, Seoul Hiremco, Octagon, Jameson, Mersat, Botech, Kamasonic, Korax, Extremebox, Hometech, Megastar, Woon, Trimax, Skytech, Silvermax, Sunup, Rowell, Premier, Onwa, Nexstar, Moonstar, Mersat, Korax, Kaon, Jameson, Besttel, Axen, Atlanta, Baff, GoldMaster,  Netx-Nextstar, Sunny, Redline, Starsat, Samux, Kaon, Akai, Seoul, Yumatu, Olimpia, Taplin, Akai, Satech, Metaware, Regal, Seg, Yumatu, Trident, İnpax, Atlanta, Amstrad, Freesat, Kyoto, Philips, Profilo, Pioneer, Panasonic, Ora, Primax, Dsmart, Digitürk, Dreambox

UYDU TAMİRCİSİ ANKARA

Uydu Tamircisi Ankara olarak uydu tamiri, uydu kurulum ve ayarı, merkezi uydu sistemleri, uydu servisi, uydu kurulum, uydu bakım, plazma tv tamiri, çanak kurulumu ve ayarı, güvenlik kamera sistemleri, işyeri alarm sistemleri, kamera sistemleri, görüntülü diafon sistemleri, servis, bakım, montaj gibi tüm sıkıntılarınıza bakmaktayız. Uydu konusunda uzman çalışanlarımızla Ankara’nın en iyi uydu tamir servisleri nden biriyiz.

Uydu ile ilgili tüm sıkıntılarda Ankara’nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak olmak üzere bütün semt ve mahallelere hizmet vermekteyiz.

Nextstar, goldmaster, jameson, kaon, starcom, megastar, sunny ve tüm marka uydularınızdan anlayan çalışanlara sahip firmamız Uydu Tamircisi Ankara müşterileri memnun etmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Yaptığı her işte müşterilerini memnun bırakan Uydu Tamircisi Ankara verdiği hizmetin karşılığında çok uygun bir fiyat almaktadır. Uydu tamir fiyatları mız diğer firmalara göre daha uygun olup verdiğimiz hizmet her zaman üst düzeydir.

Uydu Tamircisi Ankara olarak hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler;    
 
ahlatlıbel, ayrancı, bahçelievler ankara, balgat ankara, bilkent, cebeci, ankara çankaya, dikmen ankara, esat, gaziosmanpaşa ankara, hürriyet, kavaklıdere, kırkkonaklar, kızılay, maltepe, öveçler, sıhhiye, söğütözü, yıldız, zafertepe