Gölbaşı İlkim Çocuk Oyun Evi

İlkim Çocuk Oyun Evi
Yetkili Kişi : İlkim Çocuk Oyun Evi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

İlkim Çocuk Oyun Evi

ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

0554 985 20 94 - 0553 462 80 49 - 0312 484 78 00       Okul öncesi oyun evimizde çocuklarımız eğlenerek ilk öğretime hazırlanırken, paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrenirler. Okul öncesi oyun evimizin amacı çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak, çocuğun var olan yeteneklerini görünür kılmak ve çocuğun bir daha eline geçmeyecek olan çocukluğunu eğlenceli oyunlarla doyasıya yaşamasını sağlamaktır.
     

     Çocuğun doğdugu günden temel eğitime başladığı güne kadar geçen yılları kapsayan ve çocukların  daha sonraki yaşamlarında önemli rol oynayan ;Bedensel, psikomotor, sosyal-duygusal, zihin ve dil gelişimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı ,kişiliğinin şekillendiği ve çocuğun devamlı olarak değiştiği bir süreç olan 0-6 yaş dönemi ,eğitim boyunca çocuğun sağlıklı ve güvenilir bir ortamda gelişimini sürdürebilmesi İLKİM ÇOCUK OYUN EVİ olarak ilk hedefimizdir. 

    
Eğitimin ilk basamağını oluşturan 0-6 yaş dönemi çocuklarımıza eğitimde eğlenceyi hedef alan, uzun yıllar bu mesleğe gönül vermiş deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. İLKİM ÇOCUK OYUN EVİ  olarak çocuklarımıza eğitimlerinin ilk basamağına ışık tutmak onlara milli ve manevi değerler kazandırmak için gereken önem ve hassasiyeti göstermekteyiz.
      

     BÜTÜN DÜNYA ÜZERİNDE BİR TEK GÜZEL ÇOCUK VARDIR..BÜTÜN ANNELERDE ONA SAHİPTİR.

      

 

 

 

Gölbaşı İlkim Çocuk Oyun Evi Firması ile ilgili aranan kelimeler