Gölbaşı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme Hizmetleri

Buse Kuru Temizleme Ütü Evi
Yetkili Kişi : Buse Kuru Temizleme Ütü Evi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Buse Kuru Temizleme Ütü Evi

0312 484 83 73 - 0531 264 76 09

Beraber Sağlıklı Yarınlar için En uygun Fiyarlar ile Firmamızdan hizmet alabilirisiniz;

 

halı yıkama banner ile ilgili görsel sonucu

Buse Kuru Temizleme – Ütü Evi – Terzi, Kuru Temizleme Hizmetleri ve Halı Yıkama Fabrikaları kategorisinde Ankara ili Gölbaşı ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Buse Halı Yıkama Olarak müşteri memnuniyeti firmamızda esas alınmaktadır. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da halı yıkama işlemi, düzgün ellerde düzgün makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hem de, birçok olumsuzluk yaşanacaktır.

Halı Yıkama Fabrikamızda yıkanacak halılar önce gruplandırılır; elyaf ve renk hassasiyeti olan halılara renk sabitleyici çözeltisi tatbik edilir. Halı yıkama bizim işimiz ve biz işimizi size en en güzel yapıda yansıtıyoruz. üstün kadromuz ve faaliyet alanında uzman ekibimizle, en son teknolojiyi kullanarak, sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Kapalı kurutma odalarımız devamında yaz kış farketmeksizin en kısa zamanda halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşmuş bir biçimde ücretsiz servisimizle teslim etmekteyiz.

Yün halıların en iyi bir yıkama sürecinden geçmesi gerekmektedir. halı yıkamada kalitenin tek adresi . En iyi şartların müşterilerine sunulduğu halı yıkama fabrikasında dilediğinizden çok daha fazlasını elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Halı hijyenik ve parlak gözükmüyorsa, ev ne kadar hijyenik olursa olsun, temizliği göremezsiniz.

Gölbaşı Halı Yıkama ve Kuru Temizleme Hizmetleri Firması ile ilgili aranan kelimeler