Ankara Asansör Firmaları

Asansör Tamir Bakım Firmaları
Yetkili Kişi : Asansör Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Ankara Asansör Firmaları

Arıza Kaydı İçin Bizi Arayın:

0312 309 8553

Asansör Bakım Onarım Firmaları

 

Eğitilmiş, tecrübeli usul elemanlardan meydana çıkan arıza servisi tüm yıl, tüm gün servis arabaları ve mobil telefonları ile en kısa zamanda arızalara müdahale ederek müşterilerine en hızlı hizmeti vermekteyiz. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü ideal bir yapıda müşterimize teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Ankara Şenlik Yeni bir asansöre gereksiniminiz varsa ya da mevcut asansörünüzle ilgili eksiklerinizi giderecek sağlam bir firma arıyorsanız, en uygun yerdesiniz. . Sektöründe birçok kuruluşa öncülük eden firmamız, İSO 9001-2000, CE, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi, Garanti Belgesi ve Mühendislik SMM Belgeleri ve diğer meslek sertifikalarına sahiptir.

 

Asansörler kullanım halinde çeşitli etkenlere maruz kalmaktadırlar. İsteklerinize göre bakım,onarım yapıp, asansör montajının yapılması ve en son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere teselim edilir. Tüm çalışanlarımıza, sağlam ve güvenli bir çalışma alanı sağlayarak, gereken bilgi ve eğitimi vererek, yaralanma ve hastalıkları önlemeyi hedefleyerek bu faaliyetleri yapıyoruz. Yıpranmış, demode kaldırma makinesinin değiştirilmesi güvenlik ve seyir konforu için hayati değer taşımaktadır. Asansör arıza servisi olarak asansör arızalarını yaklaşık 15 ile 45 dakika içinde asansöre müdahale edip asansörün arızalarını en hızlı bir boyutda arızayı çözüp daire sahiplerini mağdur yapıda bırakmadan asansör arızasını çözmekteyiz. 


5 Kişilik insan asansörü yıllık bakımını özel fiyatları yaparak hizmet vermekteyiz.

Uzun yılların tecrübesi ve alanında uzman kadrosuyla montaj-bakım ve revizyon yükümlülükleri 7 24 kesintisiz yapmaktadır. Asansör revizyonunun getireceği avantajlarda, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi devamında daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur. Asansör bakımı enerji tasarrufu ve servis maliyetlerini daha öngörülür hale getirir.