Volkan Pastanesi Etlik Ankara

Volkan Pastanesi Pasta İmalatı Etlik Ankara
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
ankara etlik pastanelerVolkan Pastanesi Ankara Etlikte kaliteden taviz vermeden, yenilikçi, farklı bir anlayışla her daim müşteri memnuniyeti ön planda tutar hizmetine devam etmektedir.

 Ankara Etlik halkının kendine verdiği değeri bilen ve her zaman bu değere layık olmaya çalışan bir işletme anlayışıyla hizmetimize devam etmekteyiz.

Öncelikli amacımız sizlere hijyenik, sağlıklı, lezzetli ürünlerle ve pastalarda özgün tasarımlarımızla hayatınıza fark katmaktır.

Pasta, patisserie, çikolata ve şekerleme çeşitlerimizde klasik ürünlerin dışında görsel ve lezzet olarak fark yaratmak için sürekli kendimiz yenileyerek ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.      
                                                                 
Geleneksel Türk damak tadına uygun ve her geçen yıl kendimizi daha da geliştirerek farklı lezzetlerle de çağımıza ayak uydurarak uzun yıllar sizlerle birlikte, sizlerin hayatına değişik tatlar katmayı umuyoruz.

Pastada çikolata kullanımına daha fazla yaratıcılık ekleyen Volkan Pastanesi her pasta için kendi lezzetine özgü kek yapmakta, lezzete hayal gücünüde katarak model pastalar üretmektedir. Kaliteli çikolatalar kullanarak oluşturulan tasarımlarla hazırlanan pastalar, renkli çikolata ve kremalarla süslenerek özel günlerde Volkan Pastanesi müşterilerine sunulmaktadır.

Volkan Pastanesi özel günlerinizde yeni yıl, anneler günü, babalar günü, evlilik yıl dönümlerinde, sevgililer gününde ve her gününüzde sizinle birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.

LEZZETE HOŞGELDİNİZ..

Volkan Pastanesi katıksız, doğal ve süt kokulu ürünlerinin yanı sıra meyveli dondurmalarda-da tamamen meyvenin kendisini kullanmaya özen göstermektedir. Bilinçli ve güleryüzlü personeli ile hizmet vermekte, üretimini servis bölümünün hemen arkasında gün boyu sürdürerek, sağlıklı ve taze ürünlerini kaliteli Üretimde en belirgin özelliklerden biride hammaddelerin, sağlığa en uygun şekilde seçilmesi, sezona göre üretim yapılması ve siparişlerin en uygun şekilde taşınarak teslim edilmesidir.  Volkan pastanesi, kaliteli üretim yapmakta , sektöründe uzmanlaşmış ve fark yaratmış olmanın kıvancını taşımaktadır.

Volkan Pastanesi ilham alarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en değerli kazanç bilerek, sektördeki gelişmeleri takip edip öncü kuruluş olmak için çalışarak bu günlere geldik.  Volkan Pastanesi,  güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile şeffaf, dürüst ve güvenilir çalışma prensiplerimizden bundan sonra da taviz vermeyeceğiz ve size daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Lezzet ilkemiz güler yüz prensibimiz, kalite anlayışımızla hepinizi bu sıcak mekanımıza bekleriz...