VİZYON BİLGİSAYAR ETLİK-ANKARA

Vizyon Bilgisayar Güvenlik Alarm Sistemleri Etlik Ankara
Yetkili Kişi : Halil ÖZTÜRK Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

                                           VİZYON BİLGİSAYAR


GÜVENLİK KAMERA ALARM SİSTEMLERİ

Evinize veya işyerinize güvenlik kamera sistemleri yaptırmak istiyorsunuz veya alarm sistemi kurmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Çok fazla para harcamadan profesyonel sistemler kurularak 7 gün 24 saat eviniz veya işyeriniz güvence altındadır.
En ufak bir tehditte veya riskte anında çalan alarm sireni ve size hemen ulaşabilen Güvenlik görevlilileri isterseniz hemen polis yönlendirebilir veya ambulans çağırabilir yada itfaiyeye haber verebilir. Bunun için sadece bize ulaşmanız yeterlidir.
Uzman ve profesyonel ekibimizden destek alarak istediğiniz sistemi yaptırabilirsiniz.
Vizyon Bilgisayar Etlik, Güvenlik Kamera Alarm sistemleri Etlik, Merkezi Uydu Sistemleri Etlik, Laptop Tamiri Etlik Pc Tamiri Etlik, Tablet Tamiri Atlik, Mause Klavye Çeşitleri Etlik, Vizyon Filmleri Etlik, Müzik Mp3 Etlik, Fatura Tahsilatı, Parça TL Yükleme Etlik

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Ticari kaygılardan oluşan yaşam kargaşası ve hayat kavgasında insanların unutmaya ve yitirmeye başladığı değerleri hatırlayarak,herşeyin sadece maddi değerlerin üzerine kurulmadığı bir ticari anlayışla siz değerli müşterilerimize,doğru,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef belirleyip bütün samimiyet ve içtenliğimizle karşınızda,sizlerinde sayesinde dik birşekilde ayakta durabilmektir..!                                                                              
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak;, esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, siz değerlimüşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler sunmaktır.                                          vizyon bilgisyar

TABLET VE MONİTÖR TAMİRİ

Uygun tamir ve servis ücretlerimiz ile onarım onayınızı aldıktan sonra Tabletinizi yine ücretsiz olarak  siz değerli müşterilerimize güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tablet tamiri ve tablet servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde arızalı tabletinize doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Uzman Teknik servisimizde her marka ve model tablet için garantili; bakım, tamir, servis, güncelleme ve onarım ve hizmetleri verilmektedir. Tablet servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 7 iş günü olarak gerçekleşmektedir.

MOUSE KLAVYE ÇEŞİTLERİ

Klavye modelleri ve fiyatları en uygun fiyatlar özel ödeme taksit seçenekleri sadece VİZYON bİLGİSAYARDA.

MÜZİK MP3

En yeni trend müzikler ve kaliteli mp3 VİZYON BİLGİSAYARDA.