Selin Emlak Ofisi Etlik-Ankara 0312-3213272

Keçiören Etlikde Emlakçılar
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
Müsterilerimiz, Selin Emlak ismini kaliteli sunum anlayışı ve dürüstlük ilkeleri ile bagdastırdığı icin, sirketimizle çalişan her memnun müşteri, ailemiz içine girmiş ve bizim onurlu referanslarımız olmuştur.

Gayrimenkulünüzü satmak yada kiraya vermek mi istiyorsunuz ? Elikde emlakçı incirlide emlakGayrimenkulünüzün değerinde pazarlanabilmesi için en profesyonel hizmeti  EN UYGUN FİYAT ile sunacak, kısa sürede sonuca ulaşacaktır.                                                                                

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.
Ankara Keçiören Etlik de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, teknik altyapı, geniş portföy, profesyonel danışmanlarımız ile sektörde fark yaratarak siz değerli müşterilerimizi EN İYİYE en hızlı şekilde ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.
İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
etlikde emlakçı
Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.
Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.
Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.
Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.                      Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.
Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.