Ankara Boşanma Avukatı 'Oğuzhan KÖKSAL'

Avukat Oğuzhan KÖKSAL Ankara
Yetkili Kişi : Av. Oğuzhan KÖKSAL Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
AVUKAT OĞUZHAN KÖKSAL Kimdir?avukat oguzhan köksal ankara

Av. Oguzhan Köksal, Avukatlık mesleğine 2009 yılında başlamış ve daha çok alanı olan aile hukuku davaları ile ilgilenmektedir. Aile hukuku davaları Ankara; Ankara anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları, maddi ve manevi tazminat , nafaka ve nafakanın artırılması ,velayet ve velayetin nezi , çeyiz ve ziynet eşyalarının iadesi , aile konutu şerhi konulması, mal paylaşımı, katılma alacağı, nişan hediyelerin iadesi ve boşandıktan sonra evlenebilmek için iddet müddetinin kaldırılması gibi davalardır.  

Ankara Anlaşmalı Boşanma Avukatı


Ankara Anlaşmalı boşanma için tarafların sadece boşanma konusunda anlaşmaları yetmez. Ayrıca iştirak ve yoksulluk nafakası , velayet, maddi ve manevi tazminat, menkul ve gayrimenkul mallar konularında da anlaşmaları gerekir.Anlaşmalı boşanma tek celse de sonuçlanmakta ve eşlerden biri tarafından davanın açılması yeterli olmaktadır.Tarafların her ikisinin de duruşma da hazır bulunmaları gerekmektedir.

Çekişmeli boşanma şartlara göre değişmekle birlikte uzun sürmekte ve taraflar açısından anlaşmalı boşanmaya göre yıpratıcı olmaktadır. Yutdışında ki mahkemelerden alınan boşanma kararlarının niteliğine göre Türkiye de geçerli olabilmeleri için tanıma ve tenfiz kararının alınması gerekmektedir.
Nafakanın artırılması davası açmak için uygulamaya göre karar tarihinden itibaren bir yıl geçmesi ya da tarafların ekonomik durumunda değişiklik olması gerekmektedir.

Ankarada en iyi baoşanma avukatı arıyorsanız yada Ankara Boşanma avukatı ücretleri veya fiyatları konusunda bizden detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Ankara Boşanma davası avukatları,
En iyi boşanma avukatı ankara,
Boşanma avukatı ücretleri ankara,
Boşanma davası nasıl açılır,
Ankara boşanma avukatı tavsiye,
Boşanma avukatı arıyorum ankara,
Ankara boşanma avukatı fiyatları,

Boşanma avukatı fiyatları Ankara,
Boşanma avukatı ücretleri 2016,
Boşanma avukatı ücretleri 2017,
Boşanma avukatı ücretleri 2018,
Boşanma avukatı ücretleri 2019,
Boşanma avukatı ücreti fiyatı Ankara,

Hizmeti verdiğimiz bölgeler: Çankaya ankara, Keçiören ankara, Dikmen ankara, Batıkent ankara, Ostim ankara, Siteler ankara, Eryaman ankara, Sincan ankara, Etimesgut ankara, Pursaklar ankara, balgat ankara, çayyolu ankara, ümitköy ankara, yenimahalle ankara, demetevler ankara, ankara akdere, mamak ankara, etlik ankara, incirli ankara, esertepe keçiören, ufuktepe ankara, bağlum ankara, hüseyingazi ankara, karapürçek ankara, yeşilbayır ankara, ayrancı ankara, atapark ankara, cebeci ankara, bahçelievler ankara, emek ankara, kırkkonaklar ankara, gaziosmanpaşa ankara, birlik mahallesi çankaya, kavaklıdere ankara, seyranbağları ankara, esta ankara, şentepe ankara, sanatoryum ankara, 100.yıl ankara, cevizlidere ankara, öveçler ankara, kızılay ankara, sıhhiye ankara, türközü ankara, natoyolu ankara, altındağ ankara, güneşevler ankara, aydınlıkevler ankara, hasköy ankara, abidinpaşa ankara, aktepe ankara, dutluk ankara, ayvalı ankara, gölbaşı ankara, incek ankara, zerdalitepe ankara, anıttepe ankara, beştepe ankara, beytepe ankara, gazi mahallesi ankara, bağlum ankara, keçiören esertepe, etlik keçiören, keçiören incirli, keçiören bağlum, ufuktepe keçiören, ivedik yenimahalle, ayvalı ankara, keçiören ayvalı, iskitler ankara, türközü ankara, maltepe ankara, bilkent çayyolu, yaşamkent çayyolu, türkkonut çayyolu, kardeşler ankara, güneşevler ankara, siteler ankara, seyranbağları ankara, dikmen sokullu, mustafa kemal mahallesi çankaya, piyangotepe keçiören, kuşcağız keçiören, sanatoryum ankara, subayevleri ankara, örnek mahallesi ankara, dışkapı ankara, aşağı ayrancı ankara, hoşdere ankara, çankaya yıldız, sancak mahallesi ankara, hilal mahallesi çankaya, çankaya oran, dikmen ilker, keçiören Ankara Bahçelievler