Keçiören Asansör Firmaları Bakım Tamiri Ankara

Ankara Asansör Arıza Bakım Montaj Revizyon İşleri Firmaları
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
ANKARA ASANSÖR BAKIM & REVİZYON
Hakkımızda;
ankara asansör firmaları şirketleri keçiören çankaya

Kuruluşundan günümüze kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Engin-As Asansör güvenli teknolojilerin yanısıra konforu ve rahatlığıda bir arada sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz servis hizmetimizle tüm müşterilerimizin her ihtiyaç duyduğu anda yanındayız.

Deneyimli ekibimiz ile; Her Türlü • İnsan Asansörü• Yük Asansörü • Yemek Asansörü • Asansör Servis • Asansörleri ve Hidrolik Asansörler Asansör Montaj - Bakım - Servis - Arıza Hizmetleri konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Ana Prensibimiz: "Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamada, can ve mal güvenliğini sağlamak"       

Müşterimize hatasız hizmet ve ürünleri en rekabetçi fiyatları sunmak,                                                                 engin asansör bakım montaj revizyon işleri                                                   

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve esnek yanıt vermek,

Zamanında ve istenilen miktarda teslimatı sağlamak,

Ulusal ve uluslararası standartlar ile teknolojik yaklaşımları ve yenilikleri sağlamak,

Kaliteli yönetim sistemi şartlarına uymak ve sistemlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Tüm bu taahütleri gerçekleştirmek ana hedefimiz.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak,

Asansörlerinizin hem emniyet hemde uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla sürekli hizmet veriyoruz.

Engin Asansör Keçiören, Asansör Arıza ve Bakım Keçiören, Asansör Montaj Keçiören, Udem ruhsatı Keçiören,
Yük Asansör Tamircisi Ankara, Ankara Asansör Ustası, Villa Asansör Ankara, Asansör Tamir Ankara, Asansör Servisleri Ankara, Ankara asansör Revizyon İşlemleri, Asansör Bakım Onarım Ankara, Asansör Firmaları Ankara Ostim, Çankaya Asansör Firmaları Ankara, Asansör Bakım Hizmetleri Ankara, 

Asansörler kullanım esnasında çeşitli etkenlere maruz kalmaktadırlar. Kullanım hataları, malzeme aşınması gibi olağan sebelerden arıza yapabileceği gibi yetersiz bakımdan kaynaklanabilen arızlar nedeniyle de hizmet veremez duruma gelir ve buna bağlı olarak büyük çapta tadilatlar büyük masraflar gerektirebilir.

Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan veya olmayan tüm binalara günün her saati Acil Müdehale hizmeti vermektedir.

Asansörünüzde sıksık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız Engin asansöre gelin.

Binanızın en önemli temsilcisi olan asansörünüz, binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. En son kural ve direktiflere göre yapılmış şık bir kabin dizaynı ile çağrı düğmeleri ve gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitlerini size en uygun koşullarda temin ederek sunmaktayız.

Kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun asansör, montajı dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir sistem durumuna düşmekten kurtulamayacağını unutmayın.

Sık sık ortaya çıkan ve temelde montaj hatalarından kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak kullanıcı için de, imalatı yapan firmalar için de maddi ve manevi açıdan kronik bir yük haline gelir. Halbuki, iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

Binalardaki asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar; bu durumda hem seyahat kalitesini, hem binanın değer kaybetmesi açısından sistemin yenilenmesini gerektirir.
Engin As  Asansör, gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.

Asansörlerde arabalar gibi ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir.

Binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar.