Cadde Cafe Pasta

Aktepe Cadde Cafe Pasta
Yetkili Kişi : Cadde Cafe Pasta Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Cadde Cafe Pasta 

Özel Günlerinizde Sizi Mutlu Edecek Tek Adres Cadde Cafe Pasta 

0312 355 44 43 - 0532 308 54 06

pastane banner ile ilgili görsel sonucu

Yepyeni bir lezzet; Cadde Pastanesi! Adını taptaze çileklerden alan bu yeni tarif; hem görselliği hem de lezzeti ile favori pastalarınız arasına girmeye aday. Antep fıstığının lezzetiyle oluşturulmuş kek tabanına eklenen taze çilekler hafif ve lezzet dolu bir pasta alternatifi arayanlar için özenle hazırlandı.

 

pastane banner ile ilgili görsel sonucu

Neden Cadde Pastanesi Bütün Pasta Tercih Etmelisiniz?

 
Alışılagelen pasta tariflerinden farklı olarak, klasik pastalarda kullanılan pandispanya yerine bol bol antep fıstığı kullanılarak özenle hazırlanan pasta tabanının üstüne yerleştirilen taze günlük çilekler ile lezzetine lezzet katılmış hafif bir lezzet. Hafif ve özgün lezzetiyle her mevsim taze lezzetini koruyan bu pasta, özlediğiniz tatlar ile her an buluşmanıza yardımcı olacak. 
 
Cadde Pastanesi Bütün Pasta'yı Nasıl Tercih Etmelisiniz?
 
Doğum günü pastası ya da sıkı diyetinizin ardından harika bir ödül. Taptaze ve özenle seçilmiş çilekler, antep fıstığının enfes lezzetine hayır diyemeyeceksiniz. Eğer mevsim yazsa yanına güzel soğuk bir limonata, kışsa en tazesinden çay... Mevsimlere pek takılmayayım diyorsanız her ikisi de yılın dilediğiniz döneminde bu harika lezzete eşlik edebilir.

Cadde Cafe Pasta Firması ile ilgili aranan kelimeler