Ankara Petek Radyatör Temizliği - Temizleme Hizmet

radyatör temizleme ankara
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
Kombiler evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız hem bulunduğumuz ortamın hem de suların ısıtılması için olmazsa olmaz cihazlardır.

Tesisat, petek/Kalorifer temizliği nasıl yapılır?

Kalorifer peteklerini ve borularını temizlemekteki amaç tesisatın içerisindeki kireç ve tortuyu
kimyasal ilaç kullanarak dışarıya çıkarmaktır.

Petekleriniz eski performansını yitirdiğinde
aşağıdaki şikayetleri yaşıyorsanız
tesisatınızda tıkanıklık var demektir.

Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin %95`i tesisatınız daki aşırı kirlenmeden kaynaklandığı için petek temizliği yapılır.

- Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyorsa
- Petekleriniz az ısınıyorsa
- En sondaki radyatör hiç yanmıyorsa
- Kombi devir dayim yapamadığı durumlarda
- Tesisatınız tıkandığında kombiniz sürekli arızaya geçiyorsa
- Kalorifer tesisatınızın 3 yıl dır temizliği yapılmamış ise
- Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa
BİZİ ARAYIN SİZE ÇÖZÜMLER SUNALIM

Bu cihazlar şebekeden gelen suyun ısıtarak kalorifer peteklerine aktarılmasını sağlıyor ve bunun sonucunda ortamın ısınması gerçekleşiyor. ankara petek radyatör temizlem fiyatları

Zaman içerisinde cihazın ve tüm tesisatım verimliliğini düşüren bazı faktörler ortaya çıkıyor. Örneğin şebeke suları beraberlerinde bazı tortu, kum ve kirleri getiriyorlar. Bu yabancı maddeler boruların iç yüzeylerine yapışarak zaman içerisinde daralmalara ve tıkanmalara neden oluyorlar. Bundan dolayı düzenli olarak hem kombi petek temizliği işlemi yaptırılması hem de kombi cihazlarının çalışma performansının artırılması için bakımları yapılmalıdır. Aksi halde bu durum tesisatın doğru çalışmamasına neden olduğu gibi faturalara da olumsuz yansıyacaktır. Bundan dolayı kombilerin tüm gereken bakım, onarım ve temizlik işlemlerinin uzman kişilerce yaptırılması şarttır.

Ankara Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Uzman firmaların personelleri tarafından yapılan modern kombi petek temizleme işlemi çok kısa sürelerde, ev içinde gereksiz rahatsızlıklara ve kirlenmelere yol açmadan, petekler tek tek sökülmeden yapılır ve bu işlem sırasında teknolojik cihazlarla tesisatın iç metallerine uygun olarak üretilmiş kimyasal ilaçlar kullanılır.

- Kombi petek temizliği işlemi için makine yardımıyla tüm petekler temizleme işlemine tabi tutulur. Bu sırada peteklerin içerisine makineyle su verilir ve bir sirkülasyon yaptırılır. Makinenin filtresi peteklerin içerisinde bulunan tüm kiri, pas, tortu, kum ve diğer yabancı cisimleri tutarak tesisata temiz su girişi yapılmasını sağlar. Sonuç olarak tüm peteklerin içindeki su şeffaf hale getirilir.

- Sonraki aşamada kombi petek temizleme için özel olarak üretilmiş olan kimyasal makineye ilave edilir. Bu kimyasal ilaç peteklerin içerisinde dolaştırılarak tüm gereksiz yabancı cisimlerin temizlenmesi sağlanır. Yaklaşık olarak 30 dakikalık bir işlemin sonucunda petekler tamamen temizlenmiş olur.

Teknolojik makine ve kimyasal ilaçların yardımıyla yapılan kombi petek temizleme işleminin son aşamasında kombi filtresi temizlenir, kombinin bar ayarı da yapılarak peteklerin havası alınıp kombi çalıştırılır. Sorunsuz bir şekilde çalışan kombi ev sahibine teslim edilir.

Kombi Petek Temizliği Fiyatları Ankara

Ankara da Kombi petek temizleme fiyatları kullanılan tesisatın ve mekanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebilir. Genel olarak bir ev veya işyerinin ortalama metrekaresine ve tesisattaki petek sayısına göre bir fiyat belirlenir. Burada bir noktayı da belirtmekte fayda vardır; soğuk kış aylarında verimsiz çalışan kombi cihazları ve kaloriferler kullanıcılara çok zor günler yaşattığı gibi cep yakan faturalar olarak da geri dönmektedirler. Kıyaslama yapıldığında bu faturaların yanında kombi petek temizliği fiyatlarının çok cüzi rakamlar olduğu ortaya çıkmaktadır. Çünkü yapılan tüm araştırmaların sonucunda çıkan istatistiklere göre boruların iç yüzeylerinde biriken yabancı maddeler kullanıcılara daha fazla enerji sarfiyatı yani faturalarda artış olarak geri dönüyor. Bunu önlemenin en ekonomik yolu kombi petek temizleme ve kombi tesisatı bakımı işleminin zamanında ve düzenli olarak yapılmasıdır.

Kombi petek temizliği fiyatları konusunda mutlaka bilinmesi gereken bir diğer nokta ise deneyimsiz kişiler tarafından yapılan peteklerin temizleme işleminde verilen aşırı ucuz fiyatlardır. Ucuz fiyat vererek sadece peteklerin içindeki suyu değiştiren kişiler vardır. Yapılan bu işlem kombilerin peteklerinin iç yüzeylerinin temizlenmesi için yeterli değildir. Yukarıda anlattığımız gibi işlemin doğru yapılması için mutlaka makineler ve doğru kimyasallar kullanılmalıdır. Aksi halde tesisat geri dönülmeyecek şekilde hasar görebilir veya yapılan işlemden hiçbir verim alınamaz. Bundan dolayı ucuz kombi temizleme fiyatları verip kalitesiz iş yapan şahıslardan uzak durulmalıdır.

Yuvam Teknik tarafından son teknolojik makineler kullanılarak uzman personelimiz tarafından Ankara da ekonomik kombi temizliği fiyatları ile yapılan temizlik işlemi sonucunda servis formu kesilerek yapılan tüm bakım, onarım ve temizleme işlemleri garanti altına alınır. Siz de Ankarada yuzlerce evin tercih ettiği gibi petek temizliği konusunda bizi tercih ederek kışın sıcak evinizde oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bizi arayıp adresinizi bırakmanız yeterlidir. Hemen arayın.

Ankara geneli petek temizleme, kombi bakımı ve uygun fiyatları sunarak yaptıgım kombi tamiri servisi hizmeti verdiğimiz bazı bölgeler:
not: hiç bir kombi nin yetkili servisi değiliz. Çankaya, Dikmen, Esat, Ankara Gaziosmanpaşa, Kırkkonaklar, Birlik Mahallesi, Çankaya Yıldız, Öveçler, Balgat, ostim, siteler, ivedik, etlik, mamak, yenimahalle, ayrancı, pursaklar, kızılay, sıhhiye, ankara ulus, şentepe, incirli, Cevizlidere, Abidinpaşa, Ayrancı, Çayyolu, Ümitköy, Batıkent, Ufuktepe, bahçelievler, Eryaman, etimesgut, alacaatlı ankara,

Ankara Petek Radyatör Temizliği - Temizleme Hizmet Firması ile ilgili aranan kelimeler